Smart E27 stmívatelná v Kelvinech LED žárovka G95 goldline 4
Tento neodolatelný produkt Smart E27 stmívatelná v Kelvinech LED žárovka G95 goldline 4,9W 470 lm 1800-4000K jednoduše můžete získát u nás právě ve výprodejové akci. Cena od 255.00 Kč.
ZÍSKAT VÍCE INFORMACÍ

Přidejte tento světelný zdroj E27 ke své lampě a vždy budete mít to správné světlo! Název mluví za vše: tento zlatý světelný zdroj má jedinečný vzhled díky zlatému sklu. To dává příjemný, hřejivý efekt! Tento zdroj světla je větší než průměr a má průměr 9,5 cm a je 14 cm vysoký. Tento světelný zdroj, který produkuje 470 lumenů, spotřebuje 4,9 wattu. S tímto světelným zdrojem spálíte v průměru 15 000 hodin. Chcete vytvořit extra atmosféru? Tento zdroj světla je stmívatelný. Tento světelný zdroj je chytrý. To znamená, že jej lze ovládat na dálku pomocí smartphonu nebo systému chytré domácnosti. Tento světelný zdroj E27 je perfektní volbou!

S LUUMR snadno spravujte a přizpůsobujte své osvětlení. Tato chytrá aplikace umožňuje ovládat světelný zdroj chytré lampy pomocí několika klepnutí. Vytvořte dokonalou atmosféru, spravujte spotřebu energie a nastavujte personalizované scény, to vše z jedné snadno použitelné aplikace. LUUMR přináší chytré osvětlení na dosah. Vyzkoušejte to ještě dnes a zažijte maximální pohodlí technologie chytrého osvětlení. Stáhněte si LUMR z obchodu s aplikacemi.