Smart E27 stmívatelná v Kelvinově LED žárovce G95 kouřová 4W 60 lm 1800-3000K
Tento zlevněný produkt Smart E27 stmívatelná v Kelvinově LED žárovce G95 kouřová 4W 60 lm 1800-3000K jednoduše najdete zde nyní za akční cenu. Cena od 255.00 Kč.
ZÍSKAT VÍCE INFORMACÍ

Tento světelný zdroj E27 je skutečným výrobcem atmosféry pro váš domov. Kouřový efekt tohoto světelného zdroje je pěkným doplňkem vaší lampy. Tento zdroj světla je větší než průměr a má průměr 9,5 cm a je 14 cm vysoký. Tento světelný zdroj, který produkuje 60 lumenů, spotřebuje 4 watty. Tento světelný zdroj vydrží v průměru 15 000 hodin. Dodejte svému pokoji více atmosféry, protože zdroj světla je stmívatelný. Extra praktický: světelný zdroj je chytrý, a proto jej lze ovládat na dálku pomocí chytrého telefonu nebo systému chytré domácnosti. Rychle přidejte tento světelný zdroj E27 do své lampy!

S LUUMR snadno spravujte a přizpůsobujte své osvětlení. Tato chytrá aplikace umožňuje ovládat světelný zdroj chytré lampy pomocí několika klepnutí. Vytvořte dokonalou atmosféru, spravujte spotřebu energie a nastavujte personalizované scény, to vše z jedné snadno použitelné aplikace. LUUMR přináší chytré osvětlení na dosah. Vyzkoušejte to ještě dnes a zažijte maximální pohodlí technologie chytrého osvětlení. Stáhněte si LUMR z obchodu s aplikacemi.