Smart E27 stmívatelná v Kelvinově LED žárovce ST64 4
Tento nejprodávanější kus Smart E27 stmívatelná v Kelvinově LED žárovce ST64 4,5W 470 lm 1800-4000K jednoduše můžete pořídit tady za akční cenu. Ceny od 255.00 korun.
ZÍSKAT VÍCE INFORMACÍ

S tímto světelným zdrojem E27 jste vždy na správném místě: skutečný doplněk vašeho interiéru. S průměrem 6,4 cm a výškou 14 cm tento světelný zdroj jistě někde uskladníte. Tento světelný zdroj spotřebuje 4,5 wattu, který produkuje 470 lumenů. Vydrží v průměru 15 000 hodin hoření. Chcete vytvořit extra atmosféru? Tento zdroj světla je stmívatelný v Kelvinech. Zapomněli jste zhasnout lampu? Ovládejte svůj zdroj světla na dálku pomocí chytrého telefonu nebo systému chytré domácnosti. Rychle přidejte tento světelný zdroj E27 do své lampy!

S LUUMR snadno spravujte a přizpůsobujte své osvětlení. Tato chytrá aplikace umožňuje ovládat světelný zdroj chytré lampy pomocí několika klepnutí. Vytvořte dokonalou atmosféru, spravujte spotřebu energie a nastavujte personalizované scény, to vše z jedné snadno použitelné aplikace. LUUMR přináší chytré osvětlení na dosah. Vyzkoušejte to ještě dnes a zažijte maximální pohodlí technologie chytrého osvětlení. Stáhněte si LUMR z obchodu s aplikacemi.