Smart E14 stmívatelná v Kelvinech LED lampa P45 goldline 4
Designový kus Smart E14 stmívatelná v Kelvinech LED lampa P45 goldline 4,9W 470 lm 1800-4000K jednoduše naleznete u nás nyní v akci! Cena již od 255.00 korun!
ZÍSKAT VÍCE INFORMACÍ

Hledáte atraktivní zdroj světla? Pak je tato E14 tou správnou volbou! Název mluví za vše: tento zlatý světelný zdroj má jedinečný vzhled díky zlatému sklu. To dává příjemný, hřejivý efekt! Průměr tohoto světelného zdroje je 4,5 cm a má výšku 8,5 cm. Tento světelný zdroj, který produkuje 470 lumenů, spotřebuje 4,9 wattu. Vydrží v průměru 15 000 hodin hoření. Dodejte svému pokoji více atmosféry, protože zdroj světla je stmívatelný v Kelvinech. Zapomněli jste zhasnout lampu? Ovládejte svůj zdroj světla na dálku pomocí chytrého telefonu nebo systému chytré domácnosti. Už neseďte ve tmě a vyberte si tento světelný zdroj E14.

S LUUMR snadno spravujte a přizpůsobujte své osvětlení. Tato chytrá aplikace umožňuje ovládat světelný zdroj chytré lampy pomocí několika klepnutí. Vytvořte dokonalou atmosféru, spravujte spotřebu energie a nastavujte personalizované scény, to vše z jedné snadno použitelné aplikace. LUUMR přináší chytré osvětlení na dosah. Vyzkoušejte to ještě dnes a zažijte maximální pohodlí technologie chytrého osvětlení. Stáhněte si LUMR z obchodu s aplikacemi.