Smart G9 stmívatelná LED lampa 2
Tento levný kus Smart G9 stmívatelná LED lampa 2,5W 250 lm 2700K jednoduše seženete na našich stránkách ve slevě. Ceny od 255.00 korun!
ZÍSKAT VÍCE INFORMACÍ

Tento světelný zdroj G9 je skutečným tvůrcem atmosféry pro váš domov. S průměrem 2,2 cm a výškou 5 cm tento světelný zdroj jistě někde uskladníte. Světelná intenzita tohoto světelného zdroje je 250 lumenů a spotřebuje 2,5 wattu. Tento světelný zdroj vydrží v průměru 15 000 hodin. Chcete vytvořit extra atmosféru? Tento zdroj světla je stmívatelný. Extra praktický: světelný zdroj je chytrý, a proto jej lze ovládat na dálku pomocí chytrého telefonu nebo systému chytré domácnosti. Rychle přidejte tento světelný zdroj G9 do své lampy!

S LUUMR snadno spravujte a přizpůsobujte své osvětlení. Tato chytrá aplikace umožňuje ovládat světelný zdroj chytré lampy pomocí několika klepnutí. Vytvořte dokonalou atmosféru, spravujte spotřebu energie a nastavujte personalizované scény, to vše z jedné snadno použitelné aplikace. LUUMR přináší chytré osvětlení na dosah. Vyzkoušejte to ještě dnes a zažijte maximální pohodlí technologie chytrého osvětlení. Stáhněte si LUMR z obchodu s aplikacemi.